Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo mellett follicul...

Fogamzasgatlo mellett follicularis ciszta? Mik ezek?

Figyelt kérdés
Mindkét petefészkemben a ciklus 13.napjan több 5 mm el kisebb follicularis ciszta illetve a jobb petefészkemben 1 db 20 mm follicularis ciszta van. Fogamzásgátlót szedek ami a peteerest és a beagyazodast is gátolja. Mégsem értem h hogyan lehetnek ilyen tüszőcisztak. Aktus után 10.nappal kevés barnas folyas s egy törlés alkalmaval nyálkás vér is volt.

2019. márc. 4. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mit mondott/javasolt? Felszívódnak maguktól a ciszták (?)
2019. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek. Hasi panaszok miatt csináltak ultrahangot a sürgősségin. Ott látták a cisztakat.
2019. márc. 4. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Íííjj! :/ Most besz@rattál, én is szedek kb 3 éve foggátlót, félek az ilyenektől, mint ciszta. :(
2019. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h összefuggesbeb van. Csak én úgy tudom h ezek tüszőcisztak vagyis még nem repedt tűszők. Ami fogamzásgátló mellett nem igazán lehetne hisz akkor a gyógyszer nem hat.
2019. márc. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!