Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Mika Péter az új rendelőjé...

Dr. Mika Péter az új rendelőjében is vállal nőgyógyászati betegeket?

Figyelt kérdés
Most láttam, hogy Dr. Mika Péter már nem a régi helyén rendel, hanem újabban a Lumena Lézerközpontban dolgozik. Utána néztem neten ennek a központnak, de a szolgáltatásaik között csak ilyen mindenféle lézeres szépészeti beavatkozásokat találtam. Nőgyógyászatról, terhesgondozásról egy szó nem esett. Szóval az érdekelne, hogy lehet -e oda menni a doktorúrhoz nőgyógyászati problémákkal is, vagy teljesen átnyergelt erre a lézeres cuccra és már betegekkel nem foglalkozik ott magánban?
2019. márc. 5. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly év elején még a régi rendelőben, utána novemberben már a Lumena köpontban voltam nála nőgyógyászati panaszokkal. Nyugodtan kérhetsz hozzá időpontot a Lumena központ oldálán lévő elérhetőségen.
2019. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta októberben, hogy költözik, tehát legközelebb már a Lumena központba megyek hozzá citológiára.
2019. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!