Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első levél fogamzásgátlónál...

Első levél fogamzásgátlónál tartok mennyi ideig lesz még barna folyásom?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít már, nem lehet ellene valamit tenni?
2019. márc. 9. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mit lehet/kell/tudsz ezzel kezdeni, szerintem várd meg amíg teljesen abbamarad, vagy keresd fel a nőgyógyászt.

Nem tudom, melyik fajtát szeded, nekem anno a Lindynette okozta ugyanezt. Mensi első napján elkezdtem szedni, és még utána 9 napig véreztem folyamatosan. Meguntam a 10. napon, felhívtam a nődokit, azt a javaslatot adta, hogy szedjem kettesével. Mire a levél végére értem, addigra a vérzés abbamaradt. Utána már a 2. levelet ugyanúgy egyesével szedtem, ahogyan kell is.

2019. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem első hónapban volt ez, megvonásos vérzés után elállt teljesen és csak a szünetekben véreztem.
2019. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kettesével??? Azt lehet?

Dienille-t szedek

2019. márc. 9. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint lehet kettesével. Nem mondom, hogy te is így szedd, de nekem anno ezt a nőgyógyász javasolta. Igaz, hogy két hét alatt elfogyott egy levél foggátló, de legalább a vérzés is abbamaradt.
2019. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bajom nem hiszem hogy lehet tőle
2019. márc. 9. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos tanácsa nélkül ne szedd kettesével azért, mert GYK-n valaki azt válaszolta, hogy ő úgy szedte. Nem biztos, hogy neked is lehet.
2019. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt írtam én is neki, hogy nem azt mondtam, hogy szedje kettesével. Nekem akkor ezt tanácsolta a nőgyógyász. Konzultálj az orvosoddal kérdező, de ne szedd magadtól kettesével!
2019. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!