Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog meg jonni a menstrua...

Mikor fog meg jonni a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Most kesik 3 napja es idegbeteg vagyok holott az eszem a legmelyen azt mondja nem lehetek terhes.. 19 eves vagyok es minden egyes alkalommal vedekezunk a paromma, nem szakadt ki a gumi sem es elelvezni sem belem szokott..

Kezdek idegbeteg lenni.

Mellesleg sokszor nem pontosan Jon meg, de en ezt mar nem birom..


2019. márc. 10. 11:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Most reggel pisiltem es sok sargas valadekot toroltek ki...
2019. márc. 10. 11:13
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Kik töröltek ki? Mások szokták neked kitörölni? Fúj.

Egyébként meg nem minden ciklus egyforma. Elő szokott fordulni olyan, hogy késik.

2019. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Toroltem ki**
2019. márc. 10. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Én a helyedben csinálnék egy tesztet, hogy megnyugodjak. Ha terhes lennél, valószínűleg már kimutatná. Ha továbbra is késik és szokatlan váladék is jön, akkor pedig orvoshoz menj el, valamilyen fertőzés is lehet.
2019. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hogy lennek terhes ha mindig vedekezunk es nem is szakad ki az ovszer?!
2019. márc. 10. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor mit idegeskedsz?
2019. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Ennyi késés megengedett, ha biztos vagy benne, hogy nem lehetsz terhes. Én is mindig paráztam minden hónapban...

Ha pár napig nem történik semmi, csinálj egy tesztet.

2019. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha ennyire durván idegeskedsz minden alkalommal, mert nem bízol a gumiban, és még a menzeszed sem rendszeres, akkor a fogamzásgátló tablettát javaslom.

99,9% a hatékonysága, és beállítja a menzeszedet olyan pontosra, hogy nem csak a napot fogod tudni, de még azt is, hogy hány órakor jön meg.

Elkerülnéd vele ezt a rengeteg felesleges stresszt.

2019. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%-os válaszolóval értek egyet.
2019. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

#8-as: azt is tudhatnád, hogy fogamzásgátló tabletta mellett nincs valós menzesz.


Kérdező: nem hinném hogy terhes vagy, nem olyan egyszerű ilyen körülmények között teherbe esni.

2019. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!