Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Masfel ev utan meg fog jonni...

Masfel ev utan meg fog jonni a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Fogyoztam es lement 10kg (17eves lany) de azota mar feljott 2kg mert abbahagytam es ma rnem figyelek annyira mit eszem es jobban is erzem magam.Viszont nem jott meg a fogyo miatt masfel evig.Ma annyira fajt sokszor a fejem majdnem elajultam,tegnap ota sok pattanasom lett es a hajam is zsirosodott pedig tegnao mostam meg.Es ma eloszor kb a fogyokura ota volt feher folyasom egesz nap es mindig azthittem megjott.Most igy este nagyon faj a hasam,szerintetek meg fog jonni?:(
2018. jan. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészen biztos megjön, mert ezek a jelei. Egyél naponta meg egy tojást, és húst, időnként májat is.
2018. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogyóztál, hanem éheztetted magad.
2018. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van.

Egészségtelenül éheztetted magad (de mondjuk "fogyókúrának"),és ezért a menzeszed is ugye elmaradt.

Egy érett lány,nő akkor egészséges teljesen,ha a menstruációja is megérkezik (persze a 12 évesnél még nincsen baj,meg a tiszta ideg ember sem halálos beteg,de érted mire célzok).

Többet ennyire ne fogyózz!Édesanyám is anno annyira csökkenteni akarta a súlyát,hogy 60 kg alá szeretett volna menni (erős csontozatú,magas,izmos volt akkor,vagyis ez egy kissé irreális cél volt.)

A kérdésedre válaszolva igen,meg fog jönni (végre! :) )

2018. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Várj ... 10kg nem egy óriási szám. Rengetegen sokkal többet fogytak kevesebb idő alatt.

(Tudom ... van akinek kevesebből kell fogynia, de monjuk 15%os testzsírarányról 8%ra is hamarabb le lehet menni bármilyen testi tünet nélkül. Főleg ilyen fiatalon. Az persze nem mondom, hogy egészséges lenne)


Nem lehet, hogy más áll a menstruáció kiesése mögött?


Érdemes lenne egy orvossal konzultálni...

2018. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!