Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvosom bakteriális és...

Az orvosom bakteriális és gombás fertőzésre írt fel Betadine hüvelykúpot. Normális az, hogy minden egyes alkalommal, miután felteszem 1,5 órát szenvedek a csípés és marás miatt?

Figyelt kérdés
Olyannyira fáj néha, hogy nem tudok tőle elaludni. Sírás kerülget és folyamatosan görcsbe rándulok. Már 8-at végigcsináltam, még 6 kellene, de úgy hallottam ez egy elég erős gyógyszer. Nem volt elég ennyi? Már rettegek az estének ezen részétől. Doki szerint végig kell csinálnom.
2008. nov. 9. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Keress egy másik dokit és nézesd meg magadat vele. Most vagy bakteriális vagy gombás a fertőzésed, döntsék el, mert mindkettőre megvan a legjobb szer, de egy gyógyszerrel nem lehet 2 különfélét kezeltetni. Másrészt valószínűleg azért csíp mert a gomba/baci felmarta belül a hüvely hámszövetét és ez fáj. Erre nagyon figyelj oda mert méhszájseb lehet a vége ha hetekig így marad, azonnal menj másik dokihoz. Én már végigcsináltam hasonlót egyszer.
2008. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mindkettő van, hivatalos nevén vegyes vagy összetett már nem tudom. Igazából nem is saját dokihoz mentem, és a lelet megérkezésekor semmit nem közölt velem csak hogy ezt használjam(közben meg telefonált...)Mindegy ez nem is ide tartozik, csak mivel Bpen élek alig 2 hónapja, nemtudtam hazautazni a nyíregyházi dokimhoz. Ez a betegségem sajnos már 2 éve tart, azóta nem volt rá megfelelő gyógyszer. Picit megijesztettél ezzel a méhszájsebbel. Akkor most legjobb ha már abba hagyom? (A tájékoztatón is írva van, hogy összetett megbetegedés kezelésére is alkalmas)
2008. nov. 10. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyira fáj mindenképpen hagyd abba nehogy alergiás legyél rá és kimarja a méhszájat. nekem a doki canesten kupot irt ilyesmire és 2 dobozzal mert 1 nemvolt elég én mostha elővesz mindig magamat kezelem ki. ismeröseim is mindig dokihoz mennek ezzel ami jo is csak mindig nekik is eztirják fel és az én dokim aztmondta nyugodtan szedhetem magamtol is. és teljesen elmult a vbiszketés tőle azota nemis kerett meg.
2008. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. A méhszájsebet az okozza ha a sokáig tartó fertőzés miatt megváltozott ph miatt felmaródik a hámszöveted, ezt megelőzheted pl a hüvelyzuhannyal, vegyél egyet a dm-ben vagy rossmannban és öblögesd a hüvelyedet reggel-este az oldattal. Ez egyúttal a gomba/baktérium nagy részét is kimossa belőled. Én már csak ezt használom ha előjön valami ilyen jellegű bajom. Jobbulást!!
2008. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy most irok, de nekem most ugyanaz a problémám mint neked, a betadin huvelykuppal, es meg csak a masodik napnál tartok,de nagyon szenvedek.. végül neked mi lett a kimenetele a kezelésnek?
2019. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!