Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és múlt héten...

17 hetes vagyok és múlt héten bakteriális fertőzést fedeztek fel nálam. Fájó vizelés, fájó szeretkezés stb. Betadine kúpot írt fel a doki. Van valakinek tapasztala ez ügyben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy ez mennyire gyakori a terhes nőknél és kinek mikor hogyan múlt el és hogy a babának nem ártott-e a fertőzés és a kúp.
2009. márc. 9. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a Klion d 100-at írták fel de nem volt ennyire durva csak egy kis bacim volt 19 hetesen.De 4 nap alatt elmúlt. Ez lehet attól is hogy többen használjátok a wc-t otthon vagy máshol kaptad el.Elméletileg a babócád védve van a burokba így ő nem tapasztalja:)

31 hetes kismama

2009. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni. A terhesség miatti hormonális változások fogékonyabbá tesznek a fertőzésre, szerintem alig van kismama akit terhessége alatt legalább egyszer nem kell hasonló okok miatt kezelni. A babára nem a kezelésre használt gyógyszerek, hanem a fertőzés nem kezelése jelent veszélyt.
2009. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, most azért megnyugodtam.

Persze azért is nyugtalan vagyok, mert még nem érzem, hogy mozogna, és a jövő keddi genetikai UH+AFP eredmény miatt is izgulok... :)

2009. márc. 9. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!