Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 31-34 napos menstruációs...

31-34 napos menstruációs ciklusok normálisak?

Figyelt kérdés

Már fél éve 31-34 naposak a ciklusaim. Azelőtt 29 naposak voltak évekig. Most 22 vagyok, elég stresszes időszakot élek meg. Tavaly egy hónapban ki is maradt teljesen.


Az egyetlen kellemtlenség ebben, hogy sosem tudom,mikor fog megjönni. 28-34 nap elég nagy időintervallum. :/ Amúgy 4-5 napig tart, közepes vérzés. Ha extrémen stresszelek, akkor meg gyenge, de nem pecsételget mostanában. Egyszer voltam ilyen miatt dokinál, arra fogta, hogy nem eszek elég fehérjét. Mondjuk használt a tippje, azóta nem pecsételek, hogy odafigyelek, meg még fogytam is.


Fogamzásgátlót sosem szednék.



2019. márc. 12. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
21-35 között normális [link]
2019. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a kérdés. Miért ne lenne normális ez a ciklushossz? Nőként csak tisztában vagy vele, hogy ez normális. Azon meg ne lepődj meg, hogy kimarad egy hónap. Egy hónap átlagosan 30 napos. És te magad írod, hogy néha 34 napos a ciklusod. Akkkor nyilván lesz olyan hónap, amikor nem vérzel. De ez elég logikus.
2019. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!