Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este önvizsgálat...

Tegnap este önvizsgálat megkezdésekor sárgás nyúlós szagtalan valami volt a hüvelybemenetnél. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, minden nap az esti zuhanyzás megkezdése előtt WC-zek stb, és tegnap nyúlós sárga valami maradt a papíron törlés után. Peteérésem van, de eddig nem volt ‘ennyire’ sárga sosem. Nemrég voltam nőgyógyásznál, mindent rendben talált.

Viszketés nincs, kipirosodás nincs, folyás alap járaton normális (törlés kor színtelen, szagtalan, ha megszárad pl papíron akkor enyhén sárgás, testnedv színű). Csak most van ez a peteéreses jellegű nyúlós valami, és ilyen sárgás (mint írtam szagtalan).

Szexuális életet élek, de már 2 hete nem voltunk együtt utazás miatt (egyikőnk utazott el). Óvszerrel védekezünk.


Mit csináljak? Várjak néhány napot, vagy ez normális?



2019. márc. 13. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, van akinek alapból sárgásabb a folyás színe úgyis, hogy normális negatív tenyésztése van.

Várj pár napot, max vegyél valamilyen flóravisszaállítót. Lehet csak kicsit felborult az egyensúly.

Ha más panaszod is lesz akkor orvos.

2019. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!