Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirigyes, tömött mell önvizsgá...

Mirigyes, tömött mell önvizsgálata - hogyan?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok. A melleim nem nagyok, de nagyon mirigyesek és tömöttek. Tudom, hogy rendszeresen kellene önvizsgálatot végeznem, de ahányszor megcsinálom, mindig halálra rémülök, mert csak a mellemben lévő rengeteg mirigyet tudom kitapintani, és azt hiszem, hogy valami baj van. Mell ultrahangon voltam már többször is, de mégsem mehetek havonta, önvizsgálat helyett. Hogyan lehetne ezt megoldani, ha nem tudom magamnak rendesen megvizsgálni a melleimet, milyen gyakran lehet ilyen esetben ultrahangos vizsgálatot kérni?

2019. febr. 13. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk pedig könnyebb, mint a nagymellű társainknak! Annyi, hogy csak a zsírt tapogasd át. Úgyis érzed, hogy mirigy vagy nem. Ha mirigy, azt nem lehet elmozdítani. A csomót valamennyire igen!
2019. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!