Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalatok a női...

Mik a tapasztalatok a női nőgyógyászokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre elég sok panasz van rájuk a durvaságuk és a lekezelő stílusuk miatt. Valóban ennyivel rosszabbak mint a férfiak?
2010. júl. 3. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Főleg általánosságban nem! Én speciel nőhöz járok és meg vagyok vele elégedve!
2010. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ hol ki,de én inkább férfihoz megyek..
2010. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez általánosítás. Én nőhöz járok, és nagyon rendes:) Persze előtte utánanéztem, miket írnak róla:D

Kedves volt, figyelmes, óvatos:) Mindig elmondta előre, hogy mit fog csinálni. Magánrendelésen voltam, de mivel kórházban is dolgozik, oda küldött vérvételre, hogy ne kelljen azért is pluszban fizetnem (pedig ott is meg lehetett volna oldani, csak ugye pénzért).

Szóval én maximálisan elégedett voltam vele.

2010. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat! :) Akkor valószínűleg kitartok az eredeti elgondolásomnál, és nőt keresek.
2010. júl. 6. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!