Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol talalhato a méhnyak?

Hol talalhato a méhnyak?

Figyelt kérdés

Egy angol cikkben olvastam, hogy pl. kutya pozban a szex akár azert is lehet kellemetlen, mert a partner ugy tul melyre hatol es bökdösheti a méhnyakat (cervix), ami rendkivul fajdalmas is lehet. Na most, rakerestem neten a méhnyak szóra, neztem tankonyvi abrakat is, es pont ugy nezett ki, mint amit mar en is kitapogattam tobbszor is magamon.. Na persze en nem latom h az enyem milyen, de el tudom kepzelni es szerintem pont igy. Na most, osszezavarodtam, mivel szamomra annak a borso/bab meretu dudornak az ingerlese nemhogy fajdalmas, hanem nagyonis kellemes. Oszinten megmondom, h en eddig azt hittem az lehet a G-pontom, már ha nekem van olyan.


Nem tudom igy mennyire ertheto, de azt olvastam h a mehnyak bökdösése nem tesz tul jot, plusz a partneremnek sem valami giga a penisze, teljesen normal meretu, nem hinnem h a mehnyakamig elér neki.. Szoval ertitek :D


Ezt a dudort amirol beszelek egyebkent, ujjal szinte siman elerem mindig, ha fel vagyok izgulva pedig sokkal konnyebben. Na de akkor felvilagositana valaki h melyiket erzem? Mert meglepodnek ha az a mehnyakam lenne es jo erzessel toltene el annak az megérintése


Es bocsi ha nagyon hulye a kerdes, de tenyleg osszezavarodtam.



2019. márc. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A méhnyak a hüvely végén van és nem borsó nagyságú, hanem akkora kb., mint egy fél dió. És simán eléri a partnered akkor is, ha nem lóméretű szerszáma van, ugyanis a hüvely kb. 7 cm hosszú.
2019. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es normalis h ha a mehnyakamat erzem akkor az nem faj, sőt...?
2019. márc. 16. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek különbözőek. Valaki azt is szereti, ha egy 30 cm-es dildót dugnak a fenekébe...
2019. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A partnered pénisze mereven rövidebb, mint az ujjad?
2019. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lexikonban, a google képeknél, illetve több millió helyen.
2019. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!