Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zalaegerszegi rendelőintézetbe...

Zalaegerszegi rendelőintézetben hol található a nőgyógyászat?

Figyelt kérdés

Kell időpont vagy sorszám?

Köszönöm.


2019. febr. 8. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, igen, kell időpont. Tudsz kiindulo pontot, hogy tudjak segíteni? Pl hátsó bejárat tudod hol van? Vagy belgyógyászat? Esetleg fül - orr - gegeszet?
2019. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia.

Tudom hol a II. Belgyógyászat és a Szülészet.

2019. febr. 15. 10:59
 3/11 anonim ***** válasza:
A belgyógyászat épületével szemben van a szülészet. A szülészet épületébe ha bemész az automatikusan nyíló ajtón, jobbra kell fordulnod, ott lesznek a nőgyógyászati rendelők. A kartonozóban, amikor időpontot kérsz, fogják mondani, hogy hányas számú rendelőbe kell majd menned ( 1-es, 2-es és 3-as van) név szerint fognak szólítani. Általában 10-15 perces csúszás van, de ha pl sürgősen elhívják a dokit mert pl épp egy kismamája szül, akkor valószínűleg többet kell várni. De én a kb tíz év alatt egyszer jártam így. Nyugodtan kérdezz.
2019. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi elfelejtettem írni, hogy a nőgyógyászaton az ajtóra ki van írva, hogy melyik szakrendelés (1,2 vagy 3)
2019. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Meg vagy elégedve az orvossal?

Köszönöm hogy írtál.

2019. febr. 15. 23:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Az orvosok forgóban vannak, tehát mindig más - más van. Nincs különösebb bajom velük, évente egyszer a rákszűrést csináltatom, annyit kibírok. Viszont a két dr nő nagyon kedves, sajnos nem tudom mikor vannak ők a szakrendelésen, esetleg a kartonozóban, amikor időpontot kérsz, kérdezd meg, hogy lehet e tudni.
2019. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Háziorvost (felnőtt) ismersz a Kertvárosban? Nemrég költöztem ide.

2019. febr. 16. 10:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Belvárosban lakom úgyhogy sajnos ebben nem tudok segíteni, arra felé nem vagyok ismerős. Utca szerint vannak a körzetek, lakóhelyed szerinti körzetes orvoshoz menj.
2019. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neten írd be : Zalaegerszeg felnőtt házi orvos körzetek, itt ki tudod keresni, hogy melyik utca kihez tartozik.
2019. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. febr. 16. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!