Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a "barnázás"?

Mitől lehet a "barnázás"?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 2 és fél éve. Sosem volt vele semmi problémám. Múlt héten vasárnap jött meg rendesen ahogy szokott. Csütörtökön kellett elkezdeni az új levelet. Kb csütörtök, péntekre mindig elmúlik teljesen a barnázás is. Most viszont még mindig tart és már vasárnap este lesz. :( Kezdek megijedni. Mitől lehet? Esetleg valaki volt már ilyen helyzetben?

Egyébkènt jövő hét utánra van időpontom nőgyógyászhoz rákszűrésre, szóval akkor meg tudom kérdezni, csak az elég sokára van még. Hátha valaki tapasztalt már ilyet.

24N


2019. márc. 17. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem másfél év után jelentkezett egy kis barnás vérzés gyógyszer szedés alatt. Egyszer fordult elő, azóta nem. Mondd el a dokinak, de ha csak egyszert fordul elő, akkor nem váltanod.
2019. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer*
2019. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen most fordult elő először. Rendesen szedem mindig a gyógyszert, nincs szem kihagyás vagy össze vissza szedés, szóval nem is amiatt lehet. :/

Köszi a válaszod!!

2019. márc. 17. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Azt mondta a doki, egyszeri alkalommal ne foglalkozzak vele. Pár nap után el is múlt. Mű hormonokat tömsz magadba, ennyi "belefér".
2019. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!