Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Babát szeretnénk.5. -én volt...

Babát szeretnénk.5. -én volt p. é. -m. Előtte nap volt együttlét.13. -án enyhe barnázás, majd átváltott enyhe pirosba. Mensis vérhez képest csekély. A nemvárthoz képest ez 1 héttel előbb jött. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet talán a beágyazódás miatt is.
2019. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, azaz remélem. Összesen 2 napig tapasztaltam. Azt nem tudom, lehet-e piros a beágy.vér, eddig szinte csak barnázásról olvastam. Első gyerekünknél nem volt ilyen. Mondjuk 1 héttel korábbi menzeszem sem volt még.
2019. márc. 15. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnétek ne erőltessétek már ennyire na gyere férjem dugizzunk

Tökre elrontjátok a pillanatot az együttlétet

Élvezzétek egymást testileg lelkileg nem kell itt görcsösen ungabungázni hogy jöjjön már a gyerek

2019. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs rágörcsölés, ne aggódj. Egy (nálam) szokatlan jelenségre kérdeztem rá. Erre van valami gondolatod?
2019. márc. 17. 08:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban beágyazódás lehetett. Ma reggel pozitív lett a teszt. :)
2019. márc. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!