Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Harmadik kerületben melyik...

Harmadik kerületben melyik nem magán nőgyógyásszal van valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

Jó vagy rossz, kit ajánlanátok?

Az interneten őket találtam:

dr. Hajnáczky András dr. Nagyházi Orsolya dr. Udvardi Réka

dr. Czeiner Béla dr. Tompa Norbert dr. Siklódi Zsolt dr. Nagyházi Orsolya



2019. márc. 17. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajnaczky doktor ur nagyon jo, kedves is, segito kesz is. Erti a dolgat. Udvardi pokhendi, hozza nem mennek, eleg volt a terhes gondozoban a ctg, meg amikor jott ment a gyerekagyas osztalyon plusz ha vizit volt, elegge lenezo a stilusa.

Tompa doktor ur se rossz, de nem is annyira profi.

2019. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
dr. Tompa Norbert választott orvosom volt, megállapodtunk, hogy mennyit fizetek neki a levezetett szülésért. Sajnos a babám a méhemben meghalt. A halott babát meg kellett szülnöm. Jeleztem dr. Tompa Norbertnek, hogy így is fizetni fogunk neki. Biztonságot jelentett volna, ha egy ismerős orvos van velünk ebben a nehéz pillanatban. Viszont ő közölte, hogy nem ér rá, el kell mennie. dr. Tompa Norbert cserben hagyott életem legnehezebb pillanatában. Nincs kétségem afelől, hogy ha élő babát szültem volna és a doktornak éppen programja van, ugyan úgy cserben hagy, mint ahogy most tette.
2019. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!