Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Takács Zoltán nyíregyházi...

Dr. Takács Zoltán nyíregyházi nőgyógyásszal kapcsolatban van valakinek tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
Mennyire jó szakember és mennyire anyagias? Van magánrendelője, mennyibe kerül nála egy rendelés vagy szülés?

#Dr. Takács Zoltán #szülés nyíregyházán
2016. máj. 7. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van . Nala szultem csaszarral egy eve. Nem anyagias egyaltalan. Nekem nem akarta elvenni a penzt paromtol. Nagyon kedves viccelodik alapos. Nemtudom van e maganrendeloje de akkoriba a terhesgondozoba o rendelt. Nagyon jokat tudnek irni rola. Masodik babammal mar majd ha lesz akkor hozza fogok jarni. Szerintem a leheto legjobb valasztas. Hajra
2016. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én hozzá járok terhesgondozásra. Ha lenne magánrendelője, annak nagyon örülnék, mert így a terhesgondozóba kell mennem, ami nem épp kényelmes.

Anyagiasnak egyáltalán nem mondanám. Jó dokinak tartom, nem terhel kézi vizsgálattal, telefonon bármikor el tudom érni, kedves, viccelődik, egyáltalán nem érzem magam kényelmetlenül/kellemetlenül mellette, oldja a feszültséget. Látszik rajta, hogy még nem fáradt bele ebbe a szakmába, szívvel-lélekkel csinálja, imádkozom, hogy a következő szülésemig is kitartson nála ez :)

2016. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Egy kis segítségére lenne szükségem. Nőgyógyászati szakrendelésen voltam még az sztkban Dr Takács Zoltánnál, aki nekem is nagyon szimpatikusnak tűnt, s szeretnék hozzá járni további vizsgálatokra is most, hogy terhes lettem. Ultrahang vizsgálat már megvolt,de ott annyit mondtak, hogy keressem fel a védőnőt. Ez is megtörtént, s azt kérdezte, hogy van-e fogadott orvosom, mert ha nincs, akkor oda kell járnom nőgyógyászati kontrollokra. (Nem nyíregyházi vagyok)

A kérdésem az lenne, hogy tudok ilyenkor az sztkba menni, vagy nincs lehetőségem, csak magánrendelésre menni. Vagy hogyan működik ez pontosan, összezavarodtam, kérlek, segítsetek!

2018. febr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mapi válasza:
Nagyon ajánlom, mind emberileg mind szakmailag. Kedves, mindent megtesz értetek a terhesség alatt, elmondja ha javasol vmit, de te is bármit kérhetsz. Fiatal orvos, nincs még belefáradva. Bármikor elérhető telefonon. 3 nőgyógyászom volt előtte, szerencse hogy rá találtam. Magánrendelése csüt.du.van, a Korányi rendelőben.
2019. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mapi,esetleg arat tudnal mondani? Hol kezdodik egy vizsgalat?
2019. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az én véleményem nem lesz jó. Emberileg nagyon jófej, laza, vicces ez tény, de az, hogy 5 perce van egy terhes nőre megvizsgálni a magánrendelőben és emiatt kutyafuttában vizsgál az már biztos. Lehet régen nem ez volt rá a jellemző, de most igen. Én elmentem genetikai UH-ra egy másik nőgyógyászhoz és ég és föld volt az a nyugalom, részletes beszélgetés, magyarázat, csöndesség ami már eleve a magánrendelőjében volt jellemző, hogy így 14 hetesen úgy döntöttem váltok is. Tény, hogy nagyon laza, de szakmailag nem találom elégnek, legalábbis nekem. Főleg így, hogy egy olyan nőgyógyászt volt szerencsém megismerni, aki genetikus is. Már a váróban annyi nő van, hogy alig van hely leülni, az sem tetszik, hogy bömböl a rádió várakozás alatt (a másik nőgyógyásznál halkan TV szólt és újságok voltak a váróban kényelmes kanapékkal) és tényleg érzed, ha bemész, hogy gyorsan leakarnak tudni. A múltkor is már sokan vártunk, de ő nyugisan ebédelt az asszisztenssel, aztán 5 percenként hívatja be időpontra a kismamákat ami nevetséges, 5 perc alatt nem lehet vizsgálni maximum egy rákszűrést elvégezni. Szerintem kellene húznia egy határt, hogy hány kismamát tud bevállalni, mert így EGYÁLTALÁN NEM ALAPOS, egy felszínes vizsgáló. Sajnálom, mert egyébként nagyon szimpatikus, mint ember, de mint nőgyógyász kevés!
2019. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!