Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond a menetruációm...

Mi lehet a gond a menetruációmmal? 25N

Figyelt kérdés

Legutóbbi 2 vérzés már nem normális. 2 hét után jött meg megint azután pedig normális ciklushossz volt, de vérzés helyett csak barnáztam egy kevés vérrel együtt. A véreredményemre azt mondják hogy nincs vele gond.

Mi lehet akkor a gond?



2019. márc. 18. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedsz valami gyógyszert?


Nőgyógyász mit mondott?

2019. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szedek gyógyszert, fogamzásgátlót sem szedtem soha.

Hát én nem Mo-n élek. Mikor elmentem a rendelőbe nem vizsgáltak meg hanem vérvételre meg ultrahangra kaptam időpontot, uh-ra megyek jovoheten.

Amúgy meg azt vettem ki a szavaiból hogy 25 évesen nem lehet semmi bajom.... csak nekem mindig is rendszeres volt a vérzésem és soha semmi bajom nem volt...

2019. márc. 18. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha.


Nos, én a c vitamin és tőzegáfonya kapszulát javaslom, szedj vitaminokat, az uhn kiderül mi van, de ha vérvétel stimm akkor nem tudom mi lehet.


Vérvételen mit néztek?


Hormonképet kellene tudni.

2019. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!