Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használjak bakteriális...

Mit használjak bakteriális vaginózisra?

Figyelt kérdés

Utánanéztem a neten, és a panaszaim alapján tuti ez a bajom.

Az a baj hogy kúpot, meg ilyen applikátoros kenőcsöket nem tudok használni (még a támpont se tudom). Orvoshoz nem akarok menni. Van erre valami egyszerű kenőcs/krém?



2019. márc. 18. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot orvos ír csak fel.
2019. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Én az összes ilyen "orvoshoz nem akarok menni" jellegű kérdést törölném a p*ába.
2019. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha orvoshoz nem vagy hajlandó menni akkor szenvedj, magadat ugyse tudod ki kuralni.
2019. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fontos lenne elmenni, de a gondolattól rosszul vagyok, és félek hogy bepánikolnék ott, és onnan kéne visszafordulni..
2019. márc. 18. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Muszaj lesz egyszer elmenned, alapból rakszuresre évente kellene jarni. Nem huzhatod a végtelenségig. 16évesen voltam eloszor en is féltem, de amikor többször voltam mar teljesen természetes volt.
2019. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezen túl kell esned valamikor, úgyhogy irány az orvos. Olvass utána, ki a jó doki a környéken és nem lesz gáz.
2019. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ott lent rohadt hus szagtol meg budos hal szagtol buzleni akkor orvos mindenkepp! Arra mas kup meg gyogyszer nem hasznal csak az amit az orvos ir fel receptre!
2019. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérd meg egy barátnődet/anyukádat/akárkit, hogy kisérjen el.

Kérdezz körbe, ki ismer türelmes, megértő orvost.

Kezd nála azzal, hogy nagyon zavarban vagy, mert még soha.....

Hidd el, találkozak már ilyen esettel, tudni fogják kezelni a helyzetet.

És mindenképpen menj orvoshoz, egy ilyen fertőzés nem játék. Életre szóló következményei lehetnek (pl. kismedencei gyulladás, meddőség), de ha tovább terjed a fertőzés, a végén a szepszisig is eljuthatsz. Akkor már senki sem kérdezi, akarsz-e orvoshoz menni, mentő fog beszállítani, de úgy sem biztos, hogy életben maradsz.

2019. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi segített?
2023. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!