Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, előbb...

Fogamzásgátlót szedek, előbb megjött egy héttel. Majd a szokott időben nem jött meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve fogamzásgátlót szedek. Pontosan jön meg amikor abbahagyom a tablettát maximum a második napon. Ebben a hónapban egy héttel előbb megjött..tartott rendes vérmennyiseg mellett 3 napig. Közben rendesen szedtem tovább a tablettát. Majd ugye abbahagytam, mert jött a 7 napos szünet. Már az 5. Napon vagyok, de nem jött meg a megvonasos vérzesem. Vegyek terhességi tesztet? Veletek volt már ilyen? Jövőhét keddre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz.
2019. márc. 18. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, jól jártál el. Ha nem gyengíthette semmi a hatását, amitől a köztes vérzés jelentkezhetett, akkor nem lehetsz terhes. Még csak az 5. napon vagy, ne aggódj. Nekem néha a 7. nap reggelén kezdődik a megvonásos vérzés. Az a lényeg, hogy a 7 napos szünet egyikén kezdődjön. Még van 2 napod, ne aggódj feleslegesen. A köztes vérzés is normális, mű hormonok irányítják a mű ciklusodat, néha előfordulhat egy kis kavarodás. 4 éve szekek fogamzásgátlót, eddig 2x volt pár napos köztes vérzésem. Azt mondta az orvos, ez bőven belefér.
2019. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyira, de annyira megnyugtattál! ❤️ Nem lenne gond egy baba, de nem mostanra tervezzük.:)
2019. márc. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!