Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen volt a menstruác...

Leiyla kérdése:

Rendszertelen volt a menstruációm de elkezdtem szedni a fogamzásgátlót és beállította. Utána leálltam vele mert nem volt rá szükség. A menstruációm elmaradt. Kiderült pcos em van. Évekig nem jött meg de most megjött tegnap. Mi okozhatta a változást?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 02:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló mesterséges ciklust csinál. Elhiteti a szervezettel, hogy terhes, majd az egy hét szünet megvonásos vérzést produkál.

Nekem ugyanez volt. Nekem csak fél évig maradt ki a fogamzásgátló szedése után. Azzal már majdnem 10 éve leálltam. Most 35 éves vagyok, és nem jön a bab, pedig már 2 éve próbálkozunk. 3 inszemináción túl, most lombikra készülünk.

Az csak most derült ki számomra, hogy a PCOS-t nagyon gyakran kíséri inzulinrezisztencia és pajzsmirigy alulműködés. Ez a kettő felelős legnagyobb részben a felborult nemi hormonokért. Mindenképp tudatosabb étkezés és sport szükséges. Valamint a pm kivizsgálása.

Ha nincs endometriózisod, az aviva torna szintén nagy segítség lehet.


Ezt érdemes megnézni. Kicsit unalmasan beszél a pali, de jókat mond, érdemes figyelmesen végignézni - akár úgyis még egyszer miután utánanéztél ennek annak és már képben vagy egy-két dologgal kapcsolatban.

https://www.youtube.com/watch?v=7gFv53ZZoSA&t=6s

2019. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!