Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy menstruáció alatt kb hány...

Egy menstruáció alatt kb hány tampont használtok el?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Az életkorotokat is légyszi le tudnátok írni? Meg esetleg, hogy mekkorát használtokés mennyi időnként cserélitek. Én még viszonylag új vagyok ebben a témában, szóval érdekelnének ezek a dolgok.

2019. márc. 19. 16:06
1 2
 1/12 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Átlagban 8 db-ot. Minit használok. A 400 Ft-os, olcsó fajtát. Nekem ez vált be a legjobban. Az OB nálam sokszor szivárog.
2019. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Én csak párszor használok tampont, amikor edzeni megyek. A kb másfél órás edzés alatt sose telik meg, várnom kell még legalább egy órát, míg jobban megtelik és ki tudom venni. Normálról van szó.


Nemrég olvastam, hogy egy jó az élete folyamán 16 ezer(!!) db tampont is elhasználhat.

2019. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Mivel nekem az első pár nap nagyon erős, így az első nap 3 darab megy el, a második nap 2 darab. Utána már nem használok. Normál méret.
2019. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap erős vérzés, egy átlagos, kettő gyenge. Általában csak a két erősebb napon használok tampont, és csak napközben. Éjszaka meg a gyengébb napokon betét. Nem szoktam számolni, szerintem olyan 10 fogy el kb. Általában minit használok, 3-4 órát simán kibír, ha tudom, hogy nincs lehetőség cserélni ilyen sűrűn, akkor normál, az tart 5-6 órát. Illetve mindig van pár óra, amikor tényleg erős, akkor is normált teszek fel, olyankor 3 órát bír az is kb. Mindig használok mellé tisztasági betétet.
2019. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Hát ne haragudj, de ez a kérdés, az a tipikusan "unatkozom" fajta. Ha új vagy ebben a témában, akkor nem vagy még 16 sem. Életkor? Hány darab? Mekkora?

Itt a válaszom: Mennyit? Fogalmam sincs, mert nem szoktam megszámolni. Mekkorát? Az a vérzés erősségétől függ. Mennyi időnként? Teljesen változó. Hány éves vagyok? - Azt nem írom le.

2019. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kb 4 napig tart a verzes,5. nap mar csak barna folyas kb. Normal meretu tampont hasznalok, 1. -2.nap napkozben kb 4-5dbot, 3-4. napon 3-4 darabot.
2019. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én használom mind a négy méretet. A legnagyobbat csak az erős napokon éjszaka. Ez kb. az első két nap. Erős napokon összesen hármat naponta. Később már elég kettő is, normál, majd a vége felé mini. Tisztasági betéttel kombinálom, ha esetleg mellé menne. Az utolsó nap elég csak egy vékony tisztasági betét.
2019. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap kb. 4-et.
2019. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Első három napon a legnagyobból 4-5 db-ot naponta, utána super napi 4-5, majd mini 4-5. Összesen tehát minimum 35 db-ot.
2019. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Te kérdező, minek írsz nekem privátot olyan szöveggel, hogy legközelebb ne szóljak be? Elmentek otthonról, vagy mi történt? Teljesen normális választ adtam 18:30-kor. Inkább feküdj le, ha ennyire ki vagy borulva.
2019. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!