Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy elmenjek nőgyogyászhoz?

Figyelt kérdés

Kértem időpontot, de utolsó nap lemondtam, mert képtelen voltam rávenni magam, hogy elmenjek. Az sztkba csak férfi nőgyogyász van.. Nőhöz meg csak-csak elmennék, de borzasztó szégyenlős vagyok a családom, barátnőim elött is, nemhogy egy idegen férfi elött. Viszont barnás folyasom van, nagyon viszketek.

Tipp?


2019. márc. 19. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
akkor jelenkezz be női orvoshoz.
2019. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Erre mégis mit lehet mondani? Keress akkor női orvost, vagy hidd el, túléled a férfit is, mint mindenki. Senki nem élvezetből jár oda, maximum ha jó meg kedves az orvos, akkor nem annyira kellemetlen az, hogy egy idegen előtt terpesztesz.
2019. márc. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Ezt nem tudtam soha felfogni, ha van valami, ami ellen tehetek, miért nem teszek? Annyira egyszerű, keress női orvost.
2019. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
A férfi orvosok sem nyálcsorgatás miatt vannak ott. Menj hozzá. Ne húzd, mert csak rosszabb lesz.
2019. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak teljesen bepanikoltam.
2019. márc. 20. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne görcsölj rá, ne pánikolj, annál rosszabb. Keress nő orvost, de mindenképpen menj el, mert ez csak rosszabb lesz. Soha nem fogsz így szexelni sem, mert túl szégyenlős vagy? Vagy majd csak sötétben csináljátok, hogy a partnered ne lásson?
2019. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!