Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normlis, ha már évek óta nem...

Normlis, ha már évek óta nem nő a mellem (14 évesen elkezdett,16 éves koromban megállt teljesen) most 19 éves vagyok és az utobbi 3-4 napban vettem észre hogy hirtelen megint nőtt a mellem. Ez hogy van?

Figyelt kérdés

Ez normális? mitől lehet? tapasztalta ezt már valaki?

terhességet teljesen kizártam ugyanis fogamzásgtló tablettát szedek, egyetlen napot se hagytam ki 8 hónapja és emellett óvszert is használunk minden alkalommal.



2019. márc. 21. 21:56
 1/3 Metionin ***** válasza:
Simán lehet, akár a fogamzásgátlótól is. Ha utóbbi okozza akkor ha abbahagyod, újra kisebb lesz (mint amikor a ciklus során hol nagyobb, hol kisebb a mell, van aki nem veszi észre de nekem pl. látszik a formáján). Egyébként nekem 14 évesen kezdett nőni aztán egy évig nőtt majd megállt.
2019. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az első hónapban valóban nőtt tőle de kb mindenemen volt egy kis plusz ahol kellett (pont mellre csípőre ment meg karra ahol vékony vagyok) de vissza is csökkent az első 7 napos szünetben. Azota icipicit mindig nagyobb de nem ennyivel hogy pár napja hirtelen azt érzem hogy ha összekulcsolom a kezem akkor nyomom. Sosem zavart most meg... hát olyan fura érzés volt.

Most épp a 7 napos szünetben vagyok, ma vagy holnap kéne megjönnie. Azt is olvastam hogy menzesz előtt megduzzad a mell de nekem mindig csak a hasam fájt és a hátam mellemen sose jött semmi panasz.

2019. márc. 22. 05:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól fáj. Most már több a hormon a szervezetedben.
2019. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!