Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért fáj a...

Szerintetek miért fáj a hüvelyem amikor megjön?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem,és amikor megjön a mensim,akkor nagyon fáj az egész hüvelyem belül,mintha kiakarna szakadni. Vagyis így nyom,érzékeny. Egyébként semmi problémám nincs. De ilyenkor meg egy idő után az állás is fáj,mert érzem ,hogy nagyon feszít. Másnak is volt ilyen? Vagy még nem álltak helyre a dolgok ott lennt,erre gondoltam. Nőgyógyásznál voltam már,ő azt mondta,hogy minden rendben van. De azért elég furcsa. Kizárólag akkor van ilyen amikor menstruálok.
2019. márc. 22. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, pedig 20 éves vagyok és még nem szültem. Nagyon rossz.

Azt hittem ezzel csak én vagyok így

2019. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem, de nekem mindig is jelentkezett ez a fájdalom, pedig nekem sincs semmi bajom.

Menstruáció esetén a kismedencei/medencei izmok görcsölnek, ezért fáj a derék is pl, de a hüvelyfájdalom sem ritka jelenség, van akinek hasmenése is lesz, mert a belekre is kisugárzik.

Valószínűleg azelőtt csak megúsztad.

2019. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés azzal, hogy szültél. Kisugárzó fájdalom, és vérbőség okozza.
2019. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,akkor nyugodt vagyok :)
2019. márc. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!