Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
lilkofilko04 nevű felhasználó kérdése:

Gyors szőrnövekedés és borotválkozás?

Sziasztok! Szóval tudtok olyan borotválkozó szettet vagy gyantát ajánlani ami nem sérti a bőrt? Mivel akárhányszor leborotválkozom, kiperseg a bőröm és ilyen kis piros pöttyök lesznek. Elég csúnya:( Vagy esetleg, arra megoldást, hogy hogyan tudnám lassítani a szőr növekedést? Mert ha este levágom reggelre már érezni is hogy már dörzsöl! Nem értem. Mások hetente borotválkoznak. Nekem az is nagy lépés lenne ha már csak 3 naponta kellene :( hajam is nagyon gyorsan nő de az nem nagyon érdekel. Nagyon zavar már ez!

17/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: szőr, borotva, , szőrnövekedés

márc. 25. 16:19  Privát üzenet  

A válasz
Most vannak ezek a lehúzható gyanták, próbáld meg azzal, mert a borotva csak a tetejét vágja le, míg a gyanta tövestől tépi, így tovább tart. Igaz fájdalmasabb is. Utána használj szőrbenövést gátló ápoló készítményt, az segít Meg nyugtatni a bőrt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 25. 16:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!! 😊

# 2/2Időpont márc. 25. 19:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Puncimon van egy anyajegy, borotvalkozas kozben megvagtam egy kicsit és ugye picit vérzett is itt. Baj!?
Hüvelygomba vagy borotválkozás utáni irritáció?
Érdemes elmennem endokrinológushoz, ha túlzottan növekedik a szőr arcomon is (hason, háton, karon is nem beszélve a lábról) pattanásos vagyok (a hátamon is van), menstruációm...
Borotvalkozas utani kiutes (bőrbegyulladas) Mit csinaljak?
Hogyan tudnék rendesen borotválkozni?
Ha gyakrabban borotválkozok, gyorsabb a szőrnövekedés is, igaz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!