Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szedjem azutan a fogamzas...

Hogy szedjem azutan a fogamzasgatlot, hogy egy het kimaradt?

Figyelt kérdés

Hogy szedjem a fogamzasgatlot tovabb,ha az tortent velem, hogy elkezdtem egy teljesen uj levelet viszont egyik pillanatrol a masikra surgosen el kellett utaznom. A fogamzasgatlomat otthon felejtettem, de ahova utaztam(belfoldon) egybol mentem orvoshoz aki felirt nekem egy receptet. Tobb varosban voltam kb 15 gyogyszertarban es sehol nem volt ez a gyogyszer csak helyettesitot tudtak volna adni. Az egyik gyogyszertarban megrendeltettem de nem erkezett meg. Olyan ideges voltam, hogy inkabb hagytam a francba. Pontosan 1 het mulva hazajottem(szerdatol-szerdaig voltam tavol, ido kozben ujra megjott a menstruaciom). Itthon a mar megkezdett gyogyszerbol vettem is be, hogy a menstruaciom megszunjon.

A kerdesem az, hogy ilyenkor szedjem vegig a levelet vagy csak addig szedjem ameddig amugy is szoktam, hogy ugyanakkor amikor szokott megjojjon a menstruaciom?

Remelem, hogy lehet erteni, hogy mit is akarok kerdezni.

Elore is koszonom!


2019. márc. 25. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami időközben "megjött",az nem menstruáció volt,hanem megvonásos vérzés.

Értelemszerűen meg kellett volna várni,amíg megjön a természetes menstruációd és CSAK AKKOR ELKEZDENI szedni a tablettát újra.

Mivel most már szeded azóta,így nem tudsz mást tenni,csak annyit ,hogy szeded normálisan 21 napig és tartasz 1 hét szünetet,ahogy eddig is.Én a 21 nap alatt a helyedben óvszert használnék.

2019. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tehát pont 7 nap szünetet tartottál, jelentkezett is a megvonásos vérzés, ahogy az várható volt. Akkor a 8. napon el kell kezdened egy új levelet. Én legalábbis tuti így tennék. Már ha amúgy is 7 napos szünetet kell tartanod.
2019. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!