Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Muszáj lesz nőgyógyászhoz...

Muszáj lesz nőgyógyászhoz menni? Vagy valami házi praktika?

Figyelt kérdés

Három napja fáj a hüvelyem, a nyílásnál főként. Eddig nem viszketett, de most már néha azt is, ma reggel óta pisilésnél csíp is. Gomba lenne? Nem tudom hogy kaphattam el, uszodában nem voltam, nyilvános helyen sosem ülök wcre, ügyelek a higiéniára és szexuális partnerem sincs..

Mindenképp el kell mennem a nőgyógyászhoz vagy van rá valami biztos jó tipp? Mivel még szűz vagyok ezért kicsit tartok a vizsgálattól, jó lenne ha elkerülhetném..


2011. okt. 21. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felfázástól vagy esetleg sok szénhidrátot/cukrot/ fogyasztasz. Vegyél a patikában, recept nélkül kapható CANESTEIN kúpot, krémmel. Ez 3db hüvelykúp, 3este lefekvés előtt egyet-egyet felhelyezel.A krémmel bekened a hüvely körül napi 2x-3x, kb 1hétig. Ha így sem múlik el kell menni nőgyógyászhoz, akkor komolyabb kúpot fog adni, ami viszont receptköteles!
2011. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia nekem ugyan ez a bajom nekem a mestruáció után kedődött hát ma reggel még nagyon viszkedett de megfürötem és elmult a viszkedés de ég a hüvelyem és kelemetlen szerintem menyél nögyogyászhoz mert lehet hogy gomba de lehet más is nem kel tartanod töle mert nem te vagy az elsö szűz aki orvos hoz megy légy bátor én elmegy az biztos.
2011. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen fölösleges canestent venned, amíg azt sem tudod, mi bajod.. vegyél tőzegáfonyqa kapszulát, és sokat igyál, ha másnapra sem múlik el, akkor menj el orvoshoz, és ő majd mond gyógyszert.
2011. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak! Ne kísérletezz sem Canestennel, sem mással, hiszen nem tudod mi bajod van. El kell menned orvoshoz, és ő majd megvizsgál, utána derül csak ki, hogy mi baj van, és mi kell rá!
2011. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonyát hiába vesz ha már van benne baktérium ami elszaporodott :D:D:D
2013. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Utolsónak: A tőzegáfonyás válaszoló vagyok. Nekem már múlt el tőle... És ha nagyon el van szaporodva, akkor is enyhíti nagy mértékben szerintem, bár nekem eddig mindig elmúlt..
2013. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!