Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok már olyat a...

Tapasztaltatok már olyat a tini lányotokon, hogy megváltozott a nemiszerve?

Figyelt kérdés

Azt hittem valami fertőzese lehet a 12 éves lányomnak. A hüvelybemenete teljesen duzzadt, szinte nem is látszik a szűzhártyája, és a nyálkahártya nem olyan színű,mint rendesen, hanem ki van fehéredve.Átlátszó, vagy elig fehér folyása van. Egyáltalán nem fájlalja,nem szúr,csíp,stb.A gyerekorvos hüvelykenetet és vizeletet nézett, egyikből sem tenyészett ki semmi. A pH-ja 3,8.

Mivel semmit nem talált és panaszt sem okoz arra jutottunk, hogy nemi érés lehet a dolog mögött. A cicije is beindult,és elkezdett nőni a szeméremszőrzet.

Lányos anyukák, ti tapasztaltatok ilyet? Vagy vigyem el lányka szakrendelésre?


2019. márc. 30. 20:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
De hülyén tettem fel ezt a kérdést....🙄
2019. márc. 30. 20:33
 2/16 anonim válasza:
76%
Gyerek nőgyógyászatra kellett volna vinni kedves anyuka,a gyerek orvos meg mióta vesz hüvelykenetet?
2019. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Öö, hát szerintem egy 12 évest ne vizslasson már így az anyja. Ennyi idősen már nem is zuhanyoztam anyám elött, elég fura, hogy te meg a szűzhártyáját nézegeted, ami ráadásul bent van, szóval kívülről nem is látszik. Kérdésedre a válasz feltehetően meg fog neki jönni, nekem is fehérfolyásom volt előtte. Remélem a tampont azért nem te fogod feltenni neki.
2019. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Ugye ez most vicc? Nekem is van lányom, de mióta nem pelenkázom, nem láttam a nemi szervét. Miért nézegeti valaki? Főleg ha nem is panaszkodik s làny?
2019. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
53%
Lehet ez valami perverz barom. Egyébként ha problémája van a gyerekemnek akkor elmondja nekem,én pedig elviszem a megfelelő orvoshoz,nem kezdem el vizsgálgatni.
2019. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak egy rossz kamu kérdés.

Már ott bukott az egész, hogy a gyerekorvos hüvelykenetet nézett.

Gyerekorvos nem csinál hüvelykenetet, és egy normális szülő sem vizsgálgatja a kamasz gyereke nemiszervét...

2019. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Atya világ. Minek nézitek ti az embert...

1. A lányom két hete szólt, hogy nem tudja milyen a bugyija, de fura. Akkor már kerdezgettem fáj e, csíp e. Lehet nektek zseni gyereketek van, de neki a 12 év alatt előfordult, hogy e coli tenyészett ki,mert véletlenül nem jól törölte wc-zés után. Ez e colira elég az antibiotikum,amit a doktornő simán felírt.

2. A kenetvétel nem rákszűrés, még be sem kell dugni a pálcikát, csak a hüvely bejáratát törlik meg vele picit. Mivel már zavarban lenne a lányom hazahoztuk és nekem megengedte. A pohárba maga pisil,miután neomagnolos folyadékkal lemosta magát.

3. Tetszik,nem tetszik nem fogom hagyni,hogy akár méhgyulladása, vagy meddősége legyen,mert nem figyelek rá eléggé.

4. Vannak kevésbé ügyes gyerekek. Nos az enyém ilyen.6 éves koráig azt mondták autista. Ma már nem feltétlenül látszik meg rajta,viszont nem olyan gyakorlatias, nyakas és öntudatos,mint egy átlag 12 éves. Rajta sok minden másban is segíteni kell és türelmesebbnek kell lennem.

5. Egyszer voltunk lányka szakrendelésen 6 évesen, a doki CNS-kúpot(!!!!) írt neki.

6. Kár volt ápakoltatni a nők egyészsége rovatba.

2019. márc. 31. 07:30
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Oké én értem az érveid, de miért kell nézegetned a szűzhártyáját?

Bőven elég ha elviszed orvoshoz. Eszembe nem jutott volna 12 évesen az anyukám előtt terpeszteni, hogy nézze a hüvelyem. Jézusooom

2019. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy mert kell nézegetnem??? Ha nincs így bedagadva a hüvely bemenet simán látszik ember! Gobdolod piszkálom,meg nyúlkálok?!?
2019. márc. 31. 18:40
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Azért azt ne mondd, hogy te csak úgy látod a szűzhártyáját. Ahhoz "be kell nèzni" oda. Felfordul a gyomrom.
2019. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!