Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem vagyok terhes, mégis...

Nem vagyok terhes, mégis késik a mensim, van tippje valakinek, hogy mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Még sosem tapasztaltam ilyet,minden hónap 26.-ai napjan megjön,ebben a hónapban pedig nem jött meg.

Mielőtt megkellett volna jönnie nagyon nàthàs lettem,lehetséges,hogy emiatt nem jött/jön meg?

Enyhe pajzsmirigy-alulműködésem van,de ettől függetlenül mindìg megjött.

20/L


2019. márc. 31. 13:37
 1/8 anonim válasza:
0%
Mégis terhes vagy.
2019. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%

Nem hiszem, hogy komolyabb baj lenne, hisz a szervezet nem az ember által megmondott szabályok alapján működik, így ez szerintem normális. (Nekem is volt hasonló)

Viszont ha nyugtalan vagy, vagy egy hét múlva sem jön meg, menj el orvoshoz.

2019. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Sok dolog miatt lehet. Stressz stb,néha csak simán késik, nem vagyunk gépek, hogy minden időben történjen, nekem volt olyan hónap hogy kimaradt, máskor meg jóval korábban jött meg. A doki szerint ha nem rendszeres az ilyen zavar nem kell aggódni miatta.
2019. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Sosem volt még ilyen,ezért kicsit megijedtem,hogy van valami komolyabb baj.

#1 Mégegyszer leìrom a Te kedvedért,hogy NEM vagyok terhes!

2019. márc. 31. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a ciklus nem attól pontos, ha minden hónapban ugyanazon a napon jön meg...?
2019. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet a betegség miatt nem táplálkoztál rendesen. B12 vitaminra van szüksége a szervezetednek, és májra, húsra.
2019. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudom. De ennyit sosem késett.
2019. ápr. 1. 11:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tànàcsot! :)
2019. ápr. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!