Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygyulladás mindig...

A hüvelygyulladás mindig fájdalmas ha megvizsgál a nőgyógyász illetve szex közben? Vagy van olyan, hogy egyáltalán nem fáj csak a has alja és a hüvely.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hüvelygyulladás esetén tilos a szex. Azt előbb kezelni kell. Vizsgálat közben nem fáj. A has nem fáj, csak a hüvelybemenet fáj és viszket ilyenkor. Bő váladékozás, és túrós állagú nyák van.
2019. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem petefeszek-, huvely- es mehgyulladasom volt egyszerre es fajt a szex is, illetve a petefeszkem folyamatosan. Kaptam klion huvelykupot es tablettat + a parom is tablettat (antibiotikum). Ameg gyogyulsz tilos szexelni (a huvelykup 10 napos, nekem addig kellett varni).

A vizsgalat is fajt, de talan egy kevesbe barbar orvosnal nem veszes :)

Remelem tudtam segiteni, gyogyulast!

2019. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!