Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz útán szabad menni...

Menzesz útán szabad menni nőgyógyászhoz vizsgálatra?

Figyelt kérdés
3hete voltam dokinál, megvizsgált, s azt mondta kombináltfertőzésem van. Kaptam rá kezelést, kenőcsöt, kúpot, ami most fogyott el. Szeretnék vissza menni, hogy tudjam helyre jöttem e, de az a probléma, hogy a héten mestruáltam, ma már szinte semmi sem jött. Holnap szeretnék elmenni, mivel most szabadságon vagyok, s legközelebb nem tudom mikor lennék szabad hétköznap, egy hónap múlva leghamarabb de addig agybajt kapok, és messze is lakom, nem jöhetek mikor akarok. (orvost nem akarok váltani). Szerintetek holnap elmehetnék?
2019. ápr. 2. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, menj. De a legtöbb helyen időpontot kell kérni.
2019. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, de tudod ez egy falu féle, egy nagyobb városból jàr ki ide a doki, s itt nem olyan szükséges :).

Azt hiszem már elmúlt, viszont mikor megtörlöm magam még egy picit "rózsaszínes" a papír.. Vajon igy tudni fogja, van e még baj?

2019. ápr. 3. 11:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellesleg.. Nagyon sok kúpot kaptam, több fajtát, meg kenőcsöt.. Lehet egyáltalán még bajom? Mert a panaszok rég elmúltak.
2019. ápr. 3. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!