Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak, ha először...

Mire számítsak, ha először megyek nőgyógyászhoz petefészek vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Endokrinológus küldött. A papíron petefészek működési zavar áll. Hogyan fognak megvizsgálni? Ez az első alkalom, hogy megyek, és kicsit félek.

2019. jan. 6. 14:34
 1/7 anonim válasza:
2019. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: ez komoly? A három vizsgálat közül kettő fájdalmas, nekem meg azután vizsgám lesz... Azért nagyon remélem, hogy nem ilyen komoly a baj.
2019. jan. 6. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Jézusom első...

Mi a fene közé van a hormonproblémának a petevezeték átjárhatósághoz?

Azt akkor csinálnak, ha valaki nem tud teherbe esni. Gondolom a kérdezőnek nem az a baja.

Ha szexeltél már, akkor rutin nőgyógyászati vizsgálat, plusz hüvelyi UH. Ha szűz vagy, akkor hasi UH.

Gondolom az endikrinológus nézett hormonokat, de ha nem, akkor azt is.

2019. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok még, úgyhogy remélem minden oké lesz, és nyugodtan folytathatom a napomat utána. Köszönöm utolsó!
2019. jan. 6. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szűz vagy valószínüleg meg sem fog vizsgálni, csak egy hasi ultrahang lesz, abba csak a pólódat kell felhajtani, meg ha magas derekú nadrágot hordasz gigombolni, bugyi, nadrág maradhat:) Szerintem max akkor lesz hüvelyi uh, ha hasival nem látni, és ha nem szakít bele a szűzhártyába, azt csak nagyon indokolt esetben, ha nincs más megoldás. Egyébként vérvételed volt? Mert a nőgyógyászok is azzal kezdik a petefészek működési zavart, abból nézik meg a hormonszintedet, pláne az endokrinológus.
2019. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. jan. 8. 17:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben bocsi, voltam vérvételen, azt a részét már letudtam. Most csak a nőgyógyászati vizsgálat kell.
2019. jan. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!