Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Depo-Proverával?

Figyelt kérdés
Kérdeznék róla pár dolgot.

2019. ápr. 3. 11:45
 1/5 anonim válasza:
Isten őrizzen. Egy 1 évig használtam nem jött meg a menstruációm gyógyszerrel hozták meg. És rá 3 hónapig megjott utána össze vissza. És mondta a doki idő lesz míg helyre áll addig a spirál
2019. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Azóta beadattam 2x. Semmi bajom nincs.Az elsőnél kis vérzés volt, de gyógyszerrel elmúlt.

2019. aug. 2. 17:53
 3/5 anonim válasza:

Mindenkinél máshogy van engem tönkretett mert szülés után már egyből 1 évig azt használtam. Ugye terhesen nincs menstruáció így nekem 2 évig nem volt meg. Szóval engem kikeszitett az első injekció után meg sem jött. Nem foglalkoztam vele csak mikor 7 kg ot felszedtem. És a hajam hullott. De mindenkinél más van. De az már nem természetes ha gyógyszer kell hozzá de majd meglatod. Nekem is megjott gyógyszerrel,de elmulik a hatása és megjon de zavaros. Pedig én is szerettem az injekciót. Én nem kívánom senkinek hogy ezt élje át amit én. Ha most jó azt tanácsolom ha magától nem jön meg akkor az gáz. Az én nőgyógyászom, le cseszett hogy ki volt az aki erre ennyi ideig receptet adott. Hát én a háziorvostol kértem el mert hozzánk az van közelebb. De egy páciensenek nem ajánlja,csak a szoptató nőknek de azt is csak 1x.

Én annyit mondok sok egészséget és vigyázz a szervezetedre

2019. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 császárom volt, most az utolsónál fél éve, komplikációk léptek fel,majdnem elvéreztem. Ott az orvosom meg is mondta, hogy nem ajánl több terhességet,mert belehalnék. Így a 6 hetes kontrollon megbeszéltük,hogy ez a fajta fogamzásgátló nekem megfelelő lesz, mert nagyon biztonságos.
2019. aug. 3. 07:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként azt mondta az orvosom,hogy teljesen természetes ha nem jön meg mellette.
2019. aug. 3. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!