Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklusbarát progeszteron...

Ciklusbarát progeszteron krémet hány hónapig kell kenni?

Figyelt kérdés
Hormon vizsgálattal kimutatták, hogy nagyon alacsony a progesszteron szintem, ezért is van, hogy alig-alig menstruálok. Aki már használta/használja az meddig, hány hónapig kente?
2019. ápr. 3. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a WTN ciklusbarát krémet használtam. Nekem ugyan volt mensim, csak sokat barnáztam, túl rövidek vagy épp hosszúak voltak a ciklusaim, mellpanaszaim meg egyéb progeszteronhiányos tüneteim voltak. Én csak a ciklus második felétől kentem, napi kétszer, reggel és este 5-5 pumpálásnyit. Amikor megjött, abbahagytam 2 hétre, aztán a feltételezett ovuláció után megint elkezdtem a kövi mensiig. Már a harmadik ciklusomtól éreztem a pozitív hatást, a ciklusom visszaállt 28 naposra, a hasam kevésbé görcsölt, a melleim pedig lenyugodtak. Azért elkentem az egész flakont, de a végén már úgy, hogy csak napi 1x5 pumpálást. Ez volt kb. 1 éve. Most megint voltak problémáim, így most megint rendeltem krémet...
2019. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!