Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok máshol wécézni....

Nem tudok máshol wécézni. Tudnátok pár tippet?

Figyelt kérdés

Szombattól keddig megyek egyik barátnőmhöz és az a gáz van hogy én soha nem tudtam másnál el menni wcre.. még itthon is akkor megyek el mikor nincs rajtam kivül nagyon senki itthon.. De kb napi szinten szoktam menni, de valahogy ki kéne bírjam 2-3 napig hogy ne kelljen.


Tudnátok valamit mondani hogy mit kéne csináljak hogy ne kelljen el menjek?:( Kevesebbet kéne egyek? Vagy valami ötlet? Már most kicsit ideges vagyok ez miatt.


2019. ápr. 4. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljön az idő menni fogsz. Hidd el. Természetes dolog, minden ember így működik.
2019. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal egy glicerines végbélkúpot, és amikor alkalmas nyugodt körülmény van, akkor tedd fel. 10 percen belül hat.
2019. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nem akarok bunkó lenni, de akihez mész barátnőd, ő nem szokott szrni? Ő hogy fogja elintézni? Azt gondolja, hogy te nem szoktál? Barátok vagytok könyörgöm!
2019. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy stresszoldást.
2019. ápr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma, régen ilyen voltam én is, főleg a párommal. Aztán egy külföldi közös gyomorrontás megoldotta a problémát, egymást váltva rohangáltunk a budira, nem volt kapacitás azon gondolkozni, hogy ciki-e vagy sem, az után meg úgy voltunk vele, hogy ha az nem volt para, akkor semmi se az. :DD

Egész addig én is képtelen voltam...

Vagy még jó trükk volt:

- ha egyben van a wc és a fürdő, akkor zuhanyzáskor intéztem, nem volt fura hogy sokáig vagyok kint, és nem voltak szagok

- ha külön van, akkor meg addig mentem, amíg a "valakim" (akinél épp időztem) zuhanyzott, nem hallott és érzett belőle semmit

2019. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Őszintén, ilyen vagyok én is...mikor tudom, hogy egy hetet pl rokonoknál leszünk én szoktam vinni glicerin kúpot és azt használok ilyenkor...
2019. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennek komoly pszichés okai vannak...


Igaz én pasi vagyok de ha rám jön akkor megyek és ha nincs hova menni akkor kimegyek a hátsó udvarba vagy bárhova egy tekercs wc papírral....


Ez a természetes, ha menni kell akkor menni kell.

Nem jó visszatartani és megszokni, hogy húúú én csak otthon tudok székletet üríteni mert ennek komoly székrekedés lehet a vége!!!

2019. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszat tesz az ember végbelének a több napon át tartogatott széklet. Nem tudom, hány éves vagy, de pár pohár alkohol feloldja a gátlásaidat, illetve kávéval lehet még segíteni a székelés beindítását. Írd majd meg, hogy sikerült-e.
2019. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És amit még meg lehet próbálni, a második napon "gázosabb" ételeket enni, valami káposztásat vagy fejtett babot. Nem őrült mennyiségben, csak valami mellé, pl salátába. Amikor már erősebb a púzási inger, akkor kimehetsz a WC-re, és remélhetőleg segít a kakát kitolni.
2019. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!