Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Tudtok pár tippet...

Csajok! Tudtok pár tippet erős menstruációs görcsök ellen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meggymagzsákot szoktam melegíteni, és azt rárakom a hasamra. A görcsök nem fognak ettől elmúlni, de enyhülni igen
2017. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cataflam+nospa meg vannak ilyen melegíthető párnák meg plüssök. Semmi nehezet nem eszek, sok vizet iszok semmi szénsavasat vagy koffein tartalmú italt nem iszom, kényelmes gatyát és alsó neműt hordok ha mennem kell valahova. Nekem ez mind így együtt működik.
2017. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia én mindig algoflex M- et szedek és tökéletesen elmúlik a fájdalom egy 20 perc múlva
2017. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti tipp, de nehéz megcsinálni. Mielött megjön elötte 12 nappal hagyd abba a cukorfogyasztást. Nagyon szigorúan: sem egy nyalintás fagyi, sem egy szál ropi(ropiban van cukor). Valószinu a hozzaadott() fruktoz sem jo.Én xilitet, sztiviat, eritritet hasznalok.
2017. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy fél deci konyak.
2017. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt mondjak nem szabad ezeken a napokon forro vizben furdeni mert csak jobban verzel.... SZARD LE. Ulj bele egy kad forro vizbe es vegyel be egy nospat/algoflex M-et. A meleg viz kicsit enyhiti a gorcsoket amig nem hat a gyogyszer. Tapasztaltam, jo modszer. Meg akkor is bevalik ha mar sirogorcsot kaptal a fajdalomtol.
2018. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!