Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés és hasfájás a 14....

Vérzés és hasfájás a 14. tabletta napján. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Rettenetesen meg vagyok ijedve. Lassan négy éve szedek Symicia fogamzásgátlót, eddig sosem fordult elő ilyen. Ma este fogom bevenni a 14. szemet a levélből, tehát még nagyon nem lenne itt az ideje, hogy megjöjjön, majd csak másfél hét múlva. Viszont ma elkezdtem vérezni és egy pár napja olyasmi alhasi fájdalmaim vannak, mint amikor megjön. Nem vagyok benne biztos, hogy ez rendes vérzés, mert elég világos, rózsaszínes színe van. Illetve pár napja nyálkás, ragacsos folyásom van. Ma is ilyen folyásom van, de ma már vér is vegyül hozzá. Legutoljára március 5.-én szexeltem, de azóta egyszer már megjött. Tehát terhes semmiképpen nem lehetek, ugye?

Ennek az egésznek mi lehet az oka? Az előző menzeszem rendesen megjött, semmi rendellenesség nem volt. Volt már valakivel hasonló? Kérlek nyugtassatok meg, mert nagyon be vagyok parázva, a nőgyógyászomat pedig nem érem el most a hétvégén.



2019. ápr. 7. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem szabad szedni ezeket :) bolond lesz a hormonod!stb egészségtelen..... az orvos azt mondja semmi bajod nincs stb... el kell adni valahogy a terméket!!
2019. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem akkor tortent rendszertelen verzes (2x jott meg egy honapba 1 helyett😂😂😂) fogamzasgatlo mellett amikor egy masik gyogyszer kiutotte a hatasat. (Eros antibiotikum)

Egyebkent gyogynovenyes teak is kepesek ilyenre. Alaposan olvasd el a betegtajekoztatot es az interneten keress infokat hatha valami neked is csak kiutotte vagy megzavarta.

2019. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordult egyszer, bár én csak másfél éve szedem. Ugyanígy görcsöltem és kicsit véreztem. Megvártam a következő hónapot, akkor már nem volt semmi baj, nálam szerintem a stressz okozta, nehéz időszakom volt.


Szerintem te is várd meg, hogy mi lesz legközelebb és ha újra jelentkezik, akkor menj dokihoz.

2019. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!