Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Vérzés és hasfájás a 14. tabletta napján. Mi lehet az oka?

Rettenetesen meg vagyok ijedve. Lassan négy éve szedek Symicia fogamzásgátlót, eddig sosem fordult elő ilyen. Ma este fogom bevenni a 14. szemet a levélből, tehát még nagyon nem lenne itt az ideje, hogy megjöjjön, majd csak másfél hét múlva. Viszont ma elkezdtem vérezni és egy pár napja olyasmi alhasi fájdalmaim vannak, mint amikor megjön. Nem vagyok benne biztos, hogy ez rendes vérzés, mert elég világos, rózsaszínes színe van. Illetve pár napja nyálkás, ragacsos folyásom van. Ma is ilyen folyásom van, de ma már vér is vegyül hozzá. Legutoljára március 5.-én szexeltem, de azóta egyszer már megjött. Tehát terhes semmiképpen nem lehetek, ugye?

Ennek az egésznek mi lehet az oka? Az előző menzeszem rendesen megjött, semmi rendellenesség nem volt. Volt már valakivel hasonló? Kérlek nyugtassatok meg, mert nagyon be vagyok parázva, a nőgyógyászomat pedig nem érem el most a hétvégén.



Keress kérdéseket hasonló témákban: ciklus, vérzés, nyálkás folyás, hasfájás, terhesség, menstruáció

  ápr. 7. 13:54  Privát üzenet  

A válaszok
Soha nem szabad szedni ezeket :) bolond lesz a hormonod!stb egészségtelen..... az orvos azt mondja semmi bajod nincs stb... el kell adni valahogy a terméket!!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 7. 13:57 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Velem akkor tortent rendszertelen verzes (2x jott meg egy honapba 1 helyett😂😂😂) fogamzasgatlo mellett amikor egy masik gyogyszer kiutotte a hatasat. (Eros antibiotikum)

Egyebkent gyogynovenyes teak is kepesek ilyenre. Alaposan olvasd el a betegtajekoztatot es az interneten keress infokat hatha valami neked is csak kiutotte vagy megzavarta.



A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 7. 14:01 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Nekem is előfordult egyszer, bár én csak másfél éve szedem. Ugyanígy görcsöltem és kicsit véreztem. Megvártam a következő hónapot, akkor már nem volt semmi baj, nálam szerintem a stressz okozta, nehéz időszakom volt.


Szerintem te is várd meg, hogy mi lesz legközelebb és ha újra jelentkezik, akkor menj dokihoz.



A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 7. 14:11 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Nagyon fáj a hasam . Mit tegyek?
Miért barnázok még mindig? Bővebben lent.
Fogamzásgátló abbahagyása utáni fájdalom?
Laktózmentes diéta és/vagy alkalmankénti laktáz tabletta szedése ellenére szinte folyamatos puffadás, hasfájás. Mitől lehet?
Hasszurkálás, hasfájás, görcsölés enyhe hányinger,72 órás tabletta bevétele után előfordulnak az albbi tünetek?
10 napja szedtem be esemény utáni tablettát és azóta rosszul érzem magam. Mindent elolvastam már ezzel kapcsolatban. Veletek is előfordúlt-e már? A panaszaim: hasfájás és...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!