Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása utáni fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utobbi idoben minden havimnal hatalmas fajdalmaim voltak, amik mar elajulashoz, és hányáshoz vezettek. Elmentem nőgyógyászhoz aki fogamzásgátló tablettát írt fel. Az elso havi adagot be is szedtem, am rengeteg rossz dolgot hallottam tole, illetve nem szeretném szedni fogamzásgátlás céljából igy lealltam vele. Most attol tartok hogy következő hónapban újra rettenetes görcseim lesznek. Mennyi erre az esély? Esetleg valami praktika a fajdalom megszuntetesere ezen kívül? Nincs semmi nemi bajom (ciszta, polip stb)

2019. márc. 24. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért én egy endometriozisra gondolnék esetleg, ha a kézenfekvőket kizárták. Tudom nem ez a kérdésed de én szedném a fogamzásgátlót ha működik, havonta rosszul lenni és görcsoldót meg fájdalomcsillapítot se jobb szedni.
2019. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ligetszépe olajat folyamatosan szedhetsz. Ez fogja csökkenteni a görcseidet. Legalább 2 héttel már a menstruáció előtt kezd el szedni. A görcsökre a simaizom görcsoldó Papaverint próbáld meg szedni.
2019. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!