Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzhetek egyfajta...

Miért érzhetek egyfajta feszítő érzést a hüvelyemben?

Figyelt kérdés

A párommal kb 3 hónapja élünk nemi életet, többnyire csak hétvégente vagyunk együtt. Az első probléma hogy amikor behatol akkor fáj, szűk vagyok és feszít, bár amikor elég mélyre hatol eltompul ez az érzés és tudom élvezni az aktust. Ám ha elhúzódik a dolog akkor egyszerűen borzasztó kellemetlen, feszítő érzést érzek belül, és a kellemes érzés is elmúlik. Nem szúr, nem éget, nem viszket, csak kellemetlen, de azt nagyon. Egy alkalommal sírva is fakadtam olyan kellemetlen volt. Elég nedves vagyok pedig, sokáig tart az előjáték, és síkositót is próbáltunk már, de minden alkalommal ugyan az. A párom nagyon óvatos, folyton figyel hogy nekem jó-e, de csak simán a behatolás ilyen érzést generál. Az még fura hogy el tudok menni, volt már párszor orgazmusom, de folyton ott van az a kellemetlen érzés. Viszont ha kihúzza onnantól kezdve semmi gond.


Mit tehetnénk? Kétségbe vagyunk esve, nincs ötletünk hogy mit rontunk el, hogy mit csináljunk máshogy.


plussz infó hogy vele veszítettem el, és már a legelső óta változatlan a helyzet, bár kevésbé fáj ugye, de az óta mintha kellemetlenebb lenne.


18L 22F


2019. ápr. 7. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora a ceruza, az se mind1
2019. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
átlag méret
2019. ápr. 7. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
15/3.5 cm, mert kb ez az átlag.
2019. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem méricsgéltük a farkát, válaszolnál a kérdésre? Nem a hüvelybemenetem feszül, hanem a hüvelyem belül.
2019. ápr. 7. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszélnék egy nőgyógyásszal, de lehet hogy pszichés okok is állnak e mögött. Ennyit "bírni "kéne
2019. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztonság kedvéért nődoki.

De ez lehet pszichés is. Kicsit nézz magadba és gondold át a kapcsolatotokat a sráccal, és a nemiélethez való viszonyodat (szülők megítélése, vallás, bántalmazás, szexualitásnak korán való kitétel).

Nekem is volt ilyen jellegű problémám egy partneremmel. Az ágyban figyelt rám, máshol nem voltunk teljes értékűen egy pár. A tudatalattimnak nem tetszett a dolog. Mással már nem volt ilyen szexuális problémám.

2019. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, dokihoz el fogok menni, de mire oda jutok za talán egy egész hónap. A párkapcsolatunk más terein egyébként nincs gond, tökéletes pár számomra, semmit nem tett eddig ami ne tetszett volna. Szexuális vonzalom is van. Talán az egyetlen dolog hogy nem vagyok teljesen megelégedve a testemmel és kissé gátlásos vagyok. Vallásos nem vagyok, a szüleim miatt sem aggódom, beszéltem már velük ebben a témában, és mivel már elköltöztem az miatt sem aggódom hogy pl ránk nyitnak vagy ilyesmi.

Van még egy dolog amit nem értünk. Miután megtörtént az aktus ami után elsírtam magam, átbeszéltük a dolgot, és másnap is megpróbáltuk, az volt ez eddigi legjobb, a behatolás és az aktus sem fájt vagy volt kellemetlen, de nem tudjuk mi volt akkor más, miért volt akkor jó.

2019. ápr. 7. 21:00
 8/8 anonim válasza:
Szerintem azzal van a probléma,hogy nem vagy megelégedve magaddal.Én is így vagyok/voltam ezzel.Mikor jól érzem magam a bőrömben nincs semmi gond de mikor felszedek pár kilót vagy nem tetszek magamnak akkor nem élvezem az együttlétet.
2019. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!