Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bent maradt volna a tampon a...

Bent maradt volna a tampon a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőmmel bementünk városba, emlékszem akkor raktam is fel tampont. Amikor hazaértünk 2 fele, kihúztam, ma reggel pedig ismét cserélni akartam, amikor is nem találtam meg a zsinórt. A probléma az, hogy nem emlékszem raktam e fel amikor hazaértünk. Már az utolsó napokban voltam, amikor elmentünk is csak a biztonság kedvéért tettem fel. Most meg nem tudom mit csináljak, úgy érzem fáj a hasam is.:(
2018. aug. 5. 19:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Guggolj le és nyomj, mintha kakilnál. Nyúlj fel ha nem érzed akkor nem raktál fel. El nem tűnik, nyugi.
2018. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy vécézés közben beleesett a wc-be. Én egyszer jártam így, örök emlék, eldugult tőle a wc...
2018. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem jön semmi igy, hogy guggolok es nyomom

Felnyultam, de nem tudom eldonteni mit erzek, valamit megfogtam de nem tudom az tampon e

Hamarosan jon a baratom es megkerem nyuljon fel o is es nezze meg

2018. aug. 5. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen parázol, nem raktál be másikat este. Olyan nincs, h teljesen eltűnik. Szerintem a madzagja sem tud magától belemászni a hüvelyedbe. És, ha valamilyen úton módon mégiscsak belekerült a zsinór is akkor azt simán ki tudnád tapogatni, mert az a madzag plusz a tampon együtt hosszabb, mint a hüvelyed tehát nem tűnhet csak úgy el. Még ha a tampont nem is érzed, a zsinórt akkor is kellene. Bár szerintem a tampont is lehet érezni, ha rendesen felnyúlsz, legalábbis én mindig éreztem, ha masztiztam ilyenkor...
2018. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megnézte a baratom is, nem talalt semmit :)
2018. aug. 7. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!