Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most azt jelenti, hogy nem...

Ez most azt jelenti, hogy nem fog megjönni?

Figyelt kérdés

A vártnál 10 nappal korábban megjött a menzeszem, de nem vérzek elég erősen, holott ma már 2. nap van.

Van, hogy gyengébb az első két nap, de legkésőbb másnap estére megindul.

Most este kicsit már megvolt, rendes piros darabos vérzés, mint alapesetben, nem csak barnázás, de abbamaradt.

Vettem be C vitamint, most várok. Azonban a görcsök is elmaradoznak, csak a fejem fáj elmulaszthatatlanul.

A többi "meg fog jönni" tünetem is korábban jelentkezett, így már gondoltam rá, hogy megjön pár nappal hamarabb.

Csak azzal nem számoltam, hogy az nem 1-2 nap lesz, hanem több, és nem indul meg normálisan.


Rengeteg stressz ért a napokban, konkrétan csütörtökön volt egy vizsgám, ami miatt már napok óta nem aludtam.


Ritkán van hasonló problémám, a márciusi konkrétan napra pontos volt.


Van bármi esély hogy meginduljon még rendesen?


13 éve van menzeszem, sose volt semmi bajom


2019. ápr. 7. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyilván ha elmúlik, elmegyek orvoshoz, de ameddig vérezgetek (ha megindul rendesen, ha 7 napig ilyen marad) nem szeretnék.
2019. ápr. 7. 22:16
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint, nem maradt abba teljesen, hanem ahhoz képest ahogy megvolt, kicsit abbamaradt, enyhe lett egy órára rá ismét.
2019. ápr. 7. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A stressz kicsit bezavart szerintem. Majd rendeződik minden...
2019. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!