Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S VÁLASZT KÉRNÉK! Most...

S. O. S VÁLASZT KÉRNÉK! Most fog megjönni másodszorra (szerintem[a másodszor az tuti]) ma ahogy hazaértem barna folyásra lettem figyelmes, MIT CSINÁLJAK, MIT JELENT?

Figyelt kérdés
Köszi a választ amúgy 2018.08.16-ÁN jött meg először vagyis akkor már piros vér volt a betétemen de előtte barna folyásom volt legyszi gyors választ! Köszi
2018. szept. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megjött a második menstruációd. Tegyél be egy betétet, és legyen nálad több. Anyukáddal pedig kezdj el beszélgetni erről.
2018. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lemaradtam. Mit nem értesz? Múlt hónapban megjött és most is megjött. Ez még így fog menni vagy 40 éven át.
2018. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ azt nem tudtam hogy mit jelent a barna folyás vagyis hogy mi az/miért van. Tisztasági betétet vagy sima betétet tegyek be éjszakára/most?
2018. szept. 14. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne aggódj, ez normális!


Mivel nem régóta van menzeszed, az is lehet, hogy végig ilyen barna trutyi lesz, esetleg majd ki is marad néha.


Én a biztonság kedvéért sima betétet tennék be most és éjszakára is, hátha kicsit később rendesen meg fog jönni.

2018. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barna folyás is vér.
2018. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció szinte mindig barna vérrel kezdődik, és a végén is barna is lesz. Nekem 10 év alatt alig volt olyan, hogy egyből pirosan kezdődött.
2018. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönom a sok választ! Már rendesen meg is jött átlagos mennyiségű a vér, egy két csöpp barna cucc volt csak reggelre meg is jött, szerintem hamar be fog állni a rendszer vagyis egy két nap késes belefér nem de? Szóval akikkel priviben tudok beszélni nekik is nagyon köszi😗
2018. szept. 15. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár év alatt tuti beáll. De +/- 1 hét csúszás bőven belefér.
2018. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!