Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvost ajánlotok? Mi...

Milyen orvost ajánlotok? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Magamon nem vettem észre Eddig, de miutan "beszólások" értek nekem is feltűnt hogy nagyon sok hajam kihullot, kopaszodik a fejbőröm, sokkal szőrösebb vagyok mint más lányok ( eddig ezzel nem is foglalkoztam, az utóbbi időkben tunt fel, hogy fokozottan szőrös vagyok, már gyantázás után 2 héttel is, olyan helyeken is mint a farpofák, gát, stb) rendszertelen a havim, és az arcom kb 4 éve állandóan nagyon pattanásos...

Olyan vizsgálatra gondoltam ahol megvizsgálnak alaposan "belülről" is. Gondoltam a bőrgyogyászra, de az is max tippelne... 20/L



2019. ápr. 8. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én itt hormonproblémát sejtek, lehet, nem ártana azt megnézetned.
2019. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első körben egy teljes labor! Hormonzavar? Túlsúly van?
2019. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2, nincs, 165 cm vagyok, és 60 kiló. A hasam néha olyan mint egy 3 honapos terhesnek, egy szelet kenyér után is, néha lapos mint a deszka..
2019. ápr. 8. 22:37
 4/14 A kérdező kommentje:
de a teljes laborvizsgálat egy vagyonba kerülhet
2019. ápr. 8. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőgyógyászati vizsgálatra küldenélek PCOS gyanúval vagy más hormonprobléma felderítésére.
2019. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja, voltam nőgyógyásznál, petefészek cisztát talált, hamarosan megyek vissza hozzá a vérvételi leletekkel. De a többi problémára ő is hormonzavart mondott. Nekem nem igazán áll össze a kép, sajna.
2019. ápr. 8. 22:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagyon? Hol élsz? Mert Magyarországon ha van TB-d, akkor minden ingyenes. A körzeti orvosodhoz elmész és ő ad neked laborra beutalót, amit ott helyben megcsinálnak, pár nap alatt kész. Elmondod neki, mi a gond és ő tovább fog irányítani szakrendelésre.
2019. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég!

Labor= vérvétel és vizelet

2019. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs tbm. Mostis magándokikhoz járok
2019. ápr. 8. 23:01
 10/14 anonim ***** válasza:
PCOS irányban a háziorvosi vérvétel kevés lesz, endokrinológus kellene keresni.
2019. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!