Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar elmúlni a fertőzésem,...

Nem akar elmúlni a fertőzésem, az eredmény alapján teljesen rendben van minden, és a nődoki sem vesz komolyan. Keressek másik orvost?

Figyelt kérdés

Üdv! Több éve van hüvelyi fertőzésem, viszket, erős folyásom van. 1 éve rendszeresen járok nőgyógyászhoz, elég összetett a probléma, van gombás és bakteriális fertőzésem, emellett hüvelygyulladás is, volt hogy véreset pisiltem. Kaptam vagy 5 fajta kúpot, több dobozzal elhasználtam, nem változott semmi. Fél évente kell csinálni vér és vizelet vizsgálatot és kenetet is vett, az eredményem az lett, hogy nincs semmi bajom, holott tényleg minden ugyan olyan. Fél éve élek szexuális életet, azt mondta valószínű, hogy attól van, plusz a stressz miatt, meg menstruáció után erősebb a folyás. Egy ideje az együttlét fájdalmas és kellemetlen, utána mindig kisebesedik és feldagad a hüvelyem, legalább egy nap mire helyrejön, Mostanában már inkább hanyagoljuk az egészet, a kedvem is elment tőle. Nem tudom, mit csináljak, már gyógyszert sem akart adni, mert ugye az eredményem teljesen rendben van, a fogamzásgátlót erőlteti nagyon.

Ha neki nem is, nekem igenis fontos, hogy rendbe jöjjek és ne legyen ennek súlyosabb szövődménye.

Mit csináljak? Keressek másik orvost?

ha valakinek voltak hasonló problémái és tud valamit tanácsolni az is jöhet! :)


17/L


2019. febr. 10. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabb kérdés: A párodat is kezelik??? Mert ha nem, akkor ő fertőz vissza, így pedig nem csoda, ha sosem múlik el.
2019. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Nos, menjetek együtt STD-rendelésre vagy urológiára.

A fertőzés nem a nőgyógyászat asztala.


Bakteriális és gombás fertőzés egyszerre nem lehetséges, ugyanis mindkettő valójában egy kémhatás-eltolódás. A gombás fertőzés a hüvelyflóra ellúgosodása, a bakteriális fertőzés a hüvelyflóra elsavasodása.

Végy egy PH-csíkot (indikátort) vizes oldatokhoz, és otthon kenj rá hüvelyváladékot, azonnal tudni fogod, van-e fertőzésed és milyen.

2019. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem, de gumival védekezünk, ami tudom, hogy nem maximálisan, de azért mégiscsak véd. neki nincs semmi baja, volt orvosnál is.

meg a gyógyszer után, ami olyan máfél-2 hétig tart, mindig várunk három négy napig, és ugyanúgy változatlan minden

2019. febr. 10. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha az orvos szerint nincs fertőzésed, akkor miért ragaszkodsz hozzá, hogy van? Lehet, hogy allergiás vagy az óvszerre.
2019. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, azt is olvastam, hogy vagy ez vagy az, nekem mégis azt mondták mindkettő van, sőt mindkettőre írt gyógyszert...
2019. febr. 10. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5: Agyrém, amiket a nőgyógyászokról sztoriznak.

A másik 2 szakterületen szabad csak orvosolni ezt a dolgot.

2019. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 éve ugyanezekkel a tünetekkel mentem, akkor az volt az eredmény, hogy van egy eléggé erős fertőzésem (évekig nem volt kezelve, tudom, hülye voltam), nem változott semmi és most az van a papíromon hogy minden ok.
2019. febr. 10. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a kenet negatív, akkor nincs fertőzésed. Más kérdés, hogy mitől lehet. Én keresnék másik dokit.
2019. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másik doki. Aztan ha ott is azt mondja, hogy minden ok, akkor talán irass fel fogamzásgátlót, mert lehet az óvszer is "rossz" hatással van ott lent
2019. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha felkerestél másik orvost az remélhetőleg megerősítette valamelyik álláspontot (beteg vagy nem beteg vagy).

A kérdés, hogy használtok-e síkosítót az óvszer mellé, mert attól is lehet a probléma ha részben szárazon élitek a szexuális életet(amihez passzol a kellemetlen egyűtlét, kisebesedés,feldagadás).

2019. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!