Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetek 100 kiló?

Hogyan lehetek 100 kiló?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok 175 centi és 60 kiló. Néha 59-et mutat. Ha én 100 kiló akarok lenni azt hogy tudom elérni? Pontosan

2019. ápr. 10. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én tudnék segíteni. Írj privit, ha gondolod, és megbeszéljük :)

27/F

2019. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
írd le itt, nem privizek
2019. ápr. 10. 11:32
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon sok szénhidrátot (tészta, csoki, krumpli, cukros üdítők, édes gyümölcsök) kell enned, és nem szabad izomépítő és/vagy komolyabb sporttevékenységet csinálnod.


Tehát célszerű ücsörögni például otthon és tévét nézni, vagy netezni. Például olyan Youtube kihívás videókat nézni, ahol több tíz ezer kalóriás ételeket esznek az emberek, ezzel is kedvet adva az evéshez.


*ha ezt csinálod akár cukorbeteg is lehetsz, és az a vaksággal, végtag amputációval járhat együtt. Tehát ne csináld, amit fent leírtam.

2019. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Na és mire lenne az jó neked?
2019. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

1-es vagyok. Azért mondtam a privit, mert vannak olyan tudásmorzsáim ezzel kapcsolatban, amit nem osztanék meg nyilvánosan.

Amúgy meg, ha csak el akarsz hízni, egyél minél többet és kalóriadúsabbat. Lehetőleg édességet is. Ha profi "munkát" akarsz akkor keress egy feedert (etető), egy csomó ilyen fétisű ember van.

Amúgy nem értem a koncepciót. Miért pont 100 kiló akarsz lenni? Ezután abbahagyod a hízást, vagy pl. ha 105 lett, maradhat? :D

2019. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
De miért szeretnél 100 kiló lenni. Szerintem ne csináld. Ha el is jutsz odáig, szerintem megbánod. Nekem meg 10 kilót kéne fogynom. De nem megy sajnos.
2019. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Ilyen paraméterekkel 99%, hogy bomba jó alakod van és el akarod rontani? Mellé még az egészséged is? Miért?

Nem értem.

2019. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Én is szeretnék még hízni viszont én már elértem a 100 kg-ot 😋


28F

2019. ápr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Egy jó trükk az is ha nem limitálod az étkezésed. Bármit megkívánsz akkor egyél. Ha repetázni akarsz, akkor repetázz. Ilyesmi.

Ha a szemed még kívánja akkor egyél. A teltség érzet a barátod. Ha kitágul a gyomrod, utána még többet kell enned ahhoz hogy jól lakj

2019. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!