Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szerintetek jobban néznék ki ha híznék?

158centi vagyok és 42 kiló,szerintetek híznom kéne?ha igen mennyit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hízás, kiló, testsúly, magasság

jan. 30. 18:12  Privát üzenet  

A válaszok
5-8 kilót legalább.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 30. 18:16 Privát üzenet
Korod? Amúgy ez rendben van. De ha felmegy 2-3kg, úgy is jó. Inkább maradj vékony mint túlsúlyos.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 30. 18:18 Privát üzenet
Látatlanban nehéz véleményt mondani, és a korodtól is függ, de egy minimum 5 kiló még jó lenne. Azért 42 nagyon kevés. Én is ilyen magas vagyok, 50 kg az álomsúlyom, már csak 2t kell fogynom hozzá:).

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 30. 18:23 Privát üzenet
Kettes, ha 12 éves rendben van, amúgy meg nem. :D Anyám csak 142 centivel 42 kiló, hát kb éppen nem anorexiás kinézetű, de közel van hozzá.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 30. 18:28 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Attól függ hogy hogy nézel ki. Ha skinny fat vagy akkor inkább izmosodni kéne.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 30. 19:34 Privát üzenet
A 42 kiló kevés, fel kéne szedned párat ahogy a többiek is írták, de a 158 centin is jó lenne még növelni. Mindkét kiterjedésre ráférne egy kis plusz.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 30. 22:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A magasságomat nem tudom befolyásolni

# 7/7Időpont jan. 31. 11:33 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy szép, ritkább sportautóm. Az emberek irigykedve néznek suttyomban, mintha cikinek éreznék jobban lecsekkolni. Én ha látok egy szép autót megnézem és örülök neki hogy...
A belső tenyerek mindig felfele néznek, elülső vállgyakorlatnál, de ügyelek rá hogy inkább hátrafele rotáljon, az ízület nem fog kattog i jobban?
Csak nekem tūnik úgy, hogy a vegák/vegánok általában jobban néznek ki?
Pupillatágítás 5 napig atropinnal 1 éves lányomnál. Lehet hogy rosszabbul lát ez idő alatt, mert jobban zavarja a fény? A vizsgálat nagyon kellemetlen? Mit néznek pontosan?
Pár éve úgy érzem, hogy néznek az emberek és egyre jobban zavar. Ez lehet kóros probléma?
Az életem szar. Semmi nem jön össze. Az emberek lábtörlőnek néznek. Egyre jobban vágyom a bosszúra, kezdek becsavarodni úgy érzem. Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!