Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 napos menstruáció, több...

1 napos menstruáció, több napos barnázás?

Figyelt kérdés
Vasárnap megjött a menstruációm,kb.1 héttel a normál időpont előtt,az első nap normálisnak tűnt,még másnap reggel volt egy pici vérzés,aztán kezdődött a barnázás,ami már 4.napja tart. Mi lehet ennek az oka? Utalhat esetleg terhességre,mivel párommal elhatároztuk,hogy babát szeretnénk,ezért az elmúlt hónapban nem védekeztünk. Tünetem nem igazán volt,azon kívül,hogy nagyon sokat fájt a fejem,most pedig néha szúró fájdalmat érzek a hasamnál. Tesztet még nem csináltam,csak aggaszt,hogy a megszokott 4-5 napos normális menstruációm helyett 1 napos vérzés volt,és a barnázás még most is tart. Mi állhat mindennek a hátterében? Köszönöm.

2019. ápr. 11. 13:04
 1/7 Fiatallányka ***** válasza:

Ha előtte fogamzásgátló tablettát szedtél akkor valószínűleg az zavarta meg a menszeszed.

Ha viszont nem és esetleg állapotos vagy, akkor a vérzés nagyon nem jó.

Csinálj egy tesztet minél hamarabb!


33 hkm

2019. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szedtem fogamzásgátló tablettát előtte sem. A vérzés pedig,nem olyan volt,mint normál menstruációnál abban az egy napban sem,sokkal gyengébb volt,mint normál esetben lenni szokott,azóta pedig nem is jelentkezett abszolút vérzés csak barnázás.
2019. ápr. 11. 13:54
 3/7 Fiatallányka ***** válasza:

Értem. Ha baba van a barnázás valószínűleg progeszteron hiányra utal.

Szerintem reggel csinálj egy tesztet. 😉

2019. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm😉
2019. ápr. 11. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapja volt ugyan ez. Szerintem nekem az időjárás kavart be (nem voltam/vagyok terhes, meet nem szexelek). Én hallottam olyanról is, hogy ez azért is lehet, mert az előző vérzéssel nem távozott el az egész hártya és ezzel "pótolja" (de lehet hülyeség)
2019. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. ápr. 12. 16:03
 7/7 anonim válasza:
Szia, mi lett belőle kedves kérdező?
2019. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!