Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon büdös folyásom van....

Nagyon büdös folyásom van. Erre jó a Lactofeel?

Figyelt kérdés
Sajnos bármikor szexelek óvszer nélkül, azonnal felborul a hüvelyflórám egyensúlya és büdös folyásom lesz, néha viszket is. Nem akarok minden egyes alkalommal dokihoz menni, érdemes lenne Lactofeel használnom? Elméletileg az pont ilyen büdös folyás ellen van.

2019. ápr. 13. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Érdemes lenne a párodnak is elmenni orvoshoz, elképzelhető hogy neki van valami fertőzése.
2019. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 több férfival is voltam már életemben óvszer nélkül, és mindegyik után ez volt. Lehet az előváladékra vagyok “allergiás” vagy valami ilyesmi lehet, nem hiszem, hogy mindegyikőjük fertőzött lett volna, mert szűz pasival is voltam így és akkor is ez lett :D
2019. ápr. 14. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem érdemes kipróbálnod. Plusz valami intim mosakodót is be lehetne iktatni és fehérneműt váltani.
2019. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom őket.
2019. ápr. 14. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Erre inkább Betadine hüvelykúp kell. Utána mehet a Lactofel, vagy Vitagin C krém. A partnert is kellene kezelni.
2019. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Betadine hüvelykúpot ne használj!! Ez egy ősrégi módszer, vannak sokkal jobb gyógyszerek. Gynophilus a legjobb, bár drágább. Én a helyedben elmennék egy nőgyógyászati kivizsgálásra is.
2019. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Használtam a lactofeelt és elmúltak a tüneteim :)
2019. máj. 14. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek örülök, sejtettem, hogy a huvelyflora borult fel :) ennek ellenére mégis én lettem a sárga földig lepontozva
2019. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A páromat mivel kezeljem ilyenkor?
2020. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!