Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti elszoktatok menni nőgyógyás...

Ti elszoktatok menni nőgyógyászhoz? És ha igen milyen időközönként? Igaz én még csak 17vagyok csak a jövőre tekintettel kérdem

Figyelt kérdés
Sokat görcsölök menstruáció alatt és anyukám el akar vinni nőgyógyászhoz pedig ez normális dolog
2019. ápr. 14. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Èvente egyszer megyek ha nincs más gond.Ellenőrzèsre ès rákszűrèsre😊
2019. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Évente járok rákszűrésre, ha más panasz nincs.

Nekem az első két napban szokott fájni a hasam, ez idő alatt 1-2 fájdalomcsillapítót(algoflex forte) és görcsoldót (nospa) veszek be. Meg forró vizes palackot teszek a hasamra.

23

2019. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Amennyiben már élsz rendszeres nemi életet/ szexuálisan aktív vagy el kellene menni évenkénti szűrésre, ha nem akkor elég 18évesen elmenned. Abban az esetben,ha nincs semmilyen jellegű nőgyógyaszati panaszod/ állandó betegséged elég lesz az évenkénti egy szűrés( fizikális vizsgálat + ultrahang + citológiai mintavétel(méhnyakrákszűrés) ). Ha majd fogamzásgátlót szeretnél szedni akkor évente többször kell menni( akármelyik fogamzásgátlási módszer mellett döntesz vizsgáld meg az összeset és hatásukat/ károsító tulajdonságukat).A me struáció fájdalmas lehet normálesetben,de ha hányinger mogrén is tarsul hozzá érdemes felkeresni egy szakembert ehhez ajánlom, hogy nézd meg a youtubeon a hormonmentest jankával és van is a menstruálcióról külön videója ami hasznos lehet neked.
2019. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!